Misioni dhe vizionieBibliotekPromovime dhe kritika Културно наследство Shkrimtar dhe poete fillestar Botuesit Bibliobus

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Промоции
Дигиталната едиција на добитниците на наградата„Браќа Миладиновци“на СВП PDF Печати Write e-mail
Напишано од   
Четврток, 21 Март 2013 09:35
There are no translations available.

Последно освежено на Вторник, 10 Јуни 2014 07:20
 
Изложба: Моќта на животот PDF Печати Write e-mail
Напишано од   
Вторник, 11 Декември 2012 10:03
There are no translations available.

Слики од изложбата „Моќта на животот’

Последно освежено на Вторник, 10 Јуни 2014 07:19
 
Промоција на книгата Основите на небото PDF Печати Write e-mail
Напишано од   
Вторник, 09 Октомври 2012 12:52
There are no translations available.

Промоција на книгата Основите на небото од Милош Линдро.

Последно освежено на Вторник, 09 Октомври 2012 13:02
 
Промоција PDF Печати Write e-mail
Среда, 26 Октомври 2011 13:47
There are no translations available.

Од промоцијата на тројцата шведки поети:

 


Промоции

Дигиталната едиција на добитниците на наградата„Браќа Миладиновци“на СВП
There are no translations available.

 
Изложба: Моќта на животот
There are no translations available.

Слики од изложбата „Моќта на животот’

Read more...
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Уживај во малите работи, бидејќи еден ден ќе се свртиш зад себе и ќе видиш колку тие биле големи.“