Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
ЧИТАТЕЛ РЕКОРДЕР PDF Печати Е-пошта
Напишано од Editor   
Понеделник, 29 Февруари 2016 14:13

Читател – рекордер за 2015 година и млади библиотекари кои учествуваа на XVI Општински натпревар.

 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Огледалото е единствен пријател кој никогаш нема да се насмее на твоите солзи!“