Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
ПРАЗНИЧНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИБЛИОТЕКАТА PDF Печати Е-пошта
Напишано од Editor   
Вторник, 29 Декември 2015 11:16

ЈУ Градска библиотека „Браќа Миладиновци“ - Скопје на ден 31 декември 2015 година (четврток) ќе работи до 13.00 часот (сите оддели со читалните).

Нема да работи : 01.01.2016(петок)

02.01.2016(сабота)

03.01.2016(недела)

Со работа почнува на 04.01.2016 година (понеделник).


 


Последно освежено на Вторник, 26 Јануари 2016 12:18
 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Да сакаш и да бидеш сакан значи да го чувствуваш сонцето и од двете страни.“