Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Свечено прогласување на најчитан македонски писател за 2015 год. PDF Печати Е-пошта
Напишано од Editor   
Вторник, 29 Декември 2015 09:32

Последно освежено на Вторник, 29 Декември 2015 09:40
 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Почни на врвот и гради го својот успех нагоре.“