Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Промоција на изданието PDF Печати Е-пошта
Напишано од Editor   
Вторник, 27 Октомври 2015 08:24

ТОЛКОВЕН РЕЧНИК НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК

ПРОМОТОРИ: ПРОФ. Д-Р ВЕСЕЛИНКА ЛАБРОВСКА И ПРОФ. Д-Р ЛИЛЈАНА МАКАРИЈОСКА

ПРОМОЦИЈАТА ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА 29 ОКТОМВРИ (ЧЕТВРТОК) 2015 ГОДИНА ВО СПОМЕН-СОБАТА НА МИЛАДИНОВЦИ, СО ПОЧЕТОК ВО 12.00 ЧАСОТ.

 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„From the moment I picked up your book until I laid it down, I was convulsed with laughter. Some day I intend reading it.“