Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Библиотека Другарче PDF Печати Е-пошта
Напишано од Editor   
Среда, 21 Октомври 2015 12:29

Библиотеката „Другарче“ ја посетија учениците од ОУ „Страшо Пинџур“ и другарчињата од детската градинка Мис Попинс.

 

 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Не е важно колку ќе живееме, туку како ќе живееме.“