Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Дигиталната едиција на добитниците на наградата„Браќа Миладиновци“на СВП PDF Печати Е-пошта
Напишано од Editor   
Четврток, 21 Март 2013 09:35

Последно освежено на Вторник, 10 Јуни 2014 07:20
 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Простувај им на другите како што си простуваш себе си.“