Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Изложба: Моќта на животот PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Вторник, 11 Декември 2012 10:03

Слики од изложбата „Моќта на животот’

Последно освежено на Вторник, 10 Јуни 2014 07:19
 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Три пати стани порано и на својот живот ќе му додадеш уште еден нов ден.“