Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Промоција на книгата Основите на небото PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Вторник, 09 Октомври 2012 12:52

Промоција на книгата Основите на небото од Милош Линдро.

 

Последно освежено на Вторник, 09 Октомври 2012 13:02
 

Нов коментар


Сигурносен код
Нов код

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Почни на врвот и гради го својот успех нагоре.“