Мисија и визијаСтратегијаИсторијатeКнигаПромоции и критики Културно наследство Поети и писатели почетници Издавачи БиблиобусКалендариум Извештаи

Проекти

Анкета

Кои нови услуги би сакале да бидат воведени во Градската библиотека
 
Контакт PDF Печати Е-пошта

Булевар "Партизански одреди" бр. 22
1000 Скопје, Република Македонија
Телефон: ++389 (02) 3162-544
Факс: (02) 3127-016

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Локација:


View Градска Билбиотека in a larger map

 

Мудрите за книгата


Notice: Trying to get property of non-object in /home/gbskmk/public_html/2015/plugins/content/vote.php on line 23

„Најубави спомени се оние кои не можеш да ги преточиш во зборови!“